Nesčetné možnosti kombinací

Vždycky jste si mysleli, že okno je jenom okno? A k čemu je potřeba příslušenství?
Rádi Vám dokážeme opak a otevřeme Vám báječný svět rozmanitých možností produktů Internorm. Když se seznámíte s naší rozsáhlou nabídkou příslušenství, zjistíte, že možnosti jsou téměř neomezené.

KLIKY

Naše okenní kliky dobře padnou do ruky a mohou být zaoblené, hranaté nebo také nízké. Nejprve se rozhodněte, jaké kliky bude mít vybavení Vašeho interiéru, a pak si teprve vyberte vhodné kliky z našeho sortimentu. 

SKLA

Veškerá izolační a tepelně tvrzená (ESG) skla, která používáme v našich oknech, jsou naší vlastní výroby. Navíc Vám nabízíme rovněž speciální skla jako Satinato, Linea a mnoho dalších.

BARVY

Náš svět barev je pestrý a sahá od přírodních odstínů přes celé spektrum barev RAL až ke klasickým tónům šedé. Pomocí našich vzorníků barev, které Vám naši obchodní partneři rádi zapůjčí, si můžete vybrat barvu oken z nejjemnějších barevných nuancí, tak aby se hodila k fasádě domu i interiérům.

OCHRANA PŘED VLOUPÁNÍ

Významnou součástí příslušenství je také účinná ochrana před vloupáním. Naše okna jsou vybavena základním zabezpečením, které lze kdykoli vylepšit. Díky bezkonkurenčnímu I-tec závorování jsme ovšem prokázali, že jsme v otázkách zabezpečení oken před vloupáním v našem odvětví průkopníky nových řešení.

STÍNICÍ TECHNIKA

Stínicí technika Vám umožní rozhodovat, kdy a kolik světla necháte do Vašich obytných místností proniknout. Vedle běžně prodávaných systémů, jako jsou raffstóry a rolety, nabízíme také unikátní zdvojená okna. V nich je stínicí technika integrovaná mezi okenními tabulemi a lze ji navíc ovládat pomocí energeticky nezávislého I-tec Shading.

OCHRANA PROTI HMYZU

Vyhlaste boj obtížnému hmyzu a používejte účinné systémy ochrany proti hmyzu. U nás je seženete v podobě rolo sítí, otočných, upínacích nebo posuvných rámů jako volně prodejné nebo již namontované na okně. Lze je také bez problémů zkombinovat se stínicí technikou.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM DOMEM

Pohodlnou kontrolu oken a ovládání stínicí techniky a větrání umožňují řešení chytrého domu. Naše inteligentní výrobky lze samozřejmě integrovat do běžných řešení systému Smart Home, jako například Loxone nebo Mediola.

Více informací zde: I-tec Connect.