Svoboda bez omezení

Moderní skleněná architektura probouzí zcela nové pocity. Stěny mizí jako mávnutím kouzelného proutku a interiér domu se propojuje s okolní přírodou. Internorm nabízí vedle pevného zasklení a zdvižněposuvných dveří z plastu, plasthliníku a dřevohliníku také zasklení velkých rozměrů jako Panorama HX 300.

HS 330

Dřevohliník

Telepná izolace do W/(m²K)

Uw až 0,73

Hluková izolace v dB

až 32 - 40

Bezpečnost

až RC1N, RC2

HX 300

Dřevohliník

Telepná izolace do W/(m²K)

Uw až 0,74

Hluková izolace v dB

až 34 - 47

Bezpečnost

až -

KS 430

Plasthliník

Telepná izolace do W/(m²K)

Uw až 0,64

Hluková izolace v dB

až 33 - 43

Bezpečnost

až RC1N, RC2

KS 430

Plast

Telepná izolace do W/(m²K)

Uw až 0,64

Hluková izolace v dB

až 33 - 43

Bezpečnost

až RC1N, RC2

Široký výhled

Chceme rozvíjet trend moderní architektury a realizovat ho v té nejvyšší kvalitě. Internorm proto vyvinul okenní systémy, které vytvářejí lehkost a prostornost – abyste mohli realizovat Vaše představy o otevřeném bydlení.  Snadná manipulace se zdvižněposuvnými dveřmi Internorm a nízké prahy zvyšují komfort bydlení.

Maximální otevřenost

Velké zasklené plochy rozšiřují obytný prostor za jeho reálné hranice a vytvářejí nový, ničím neomezovaný prostor. Díky oknům bez rámů, pevnému zasklení, celoproskleným rohům, prostorným zdvižněposuvným dveřím, panoramatickým oknům a speciálním řešením Vám nabízíme inovativní řešení pro moderní skleněnou architekturu. Kombinací těchto řešení můžete realizovat své představy o architektuře s maximální otevřeností.

Vysoká efektivita a bezpečnost

Velké zasklené plochy vnesou do Vašeho interiéru více světla. Ale i za pošmourných dnů zajistí trojsklo skvělou tepelnou izolaci. Tabule ESG chrání před zraněním při rozbití skla.

Pro mimořádné nápady

Pro realizaci mimořádných přání a požadavků architektů a investorů nabízí Internorm samostatnou koncepci výroby: STUDIO XL otevírá zcela nové možnosti v realizaci individuálních architektonických představ a velkorysých rozměrů. V malosériové výrobě se vyrábějí velkoformátové dřevohliníkové prvky do šířky 12 m a prosklené plochy 17 m2, i v kombinaci s dřevohliníkovými zdvižněposuvnými dveřmi HS  330.

Montáž zdvižněposuvných dveří XL

Už jste někdy zažili, jak probíhá dodání a montáž našich zdvižněposuvných dveří XL? Je se opravdu na co dívat! Posuďte sami na videu z montáže zdvižněposuvných dveří Internorm!